SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

MIK2

 

„Mój Kochany Mikołaju

Cały rok czekałem

Byłem bardzo, bardzo grzeczny

Bardzo się starałem…”

Tak śpiewały dzieci z naszego przedszkola witając w tym roku świętego Mikołaja. Wizyta świętego Mikołaja w naszej szkole, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Przybył punktualnie o godzinie 11. Wszystkie dzieci z całej szkoły z niecierpliwością czekały na Niego na sali gimnastycznej. Dzieci z grup przedszkolnych przygotowały krótki występ dla tak ważnego Gościa. Mikołaj był bardzo wzruszony pięknym przedstawieniem i zaraz po nim zaczął obdarowywać wszystkie dzieci prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym Gościem. Dzieci pięknie podziękowały za prezenty, a Mikołaj obiecał że wróci do nas za rok…:)

Więcej zdjęć w galerii...

Redagowała: Paulina Piskorz