Gminny Turniej w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt

W dniu 15 czerwca 2018r na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wodzisławiu odbył się Gminny Turniej w Mini Piłkę Nożną Dziewcząt. Brały w nim udział wszystkie Szkoły Podstawowe z Gminy Wodzisław.

35486476 1814363998630912 7229099875281928192 n

Nasza drużyna rywalizowała w grupie z drużynami z Wodzisławia i Niegosławic.

Piotrkowice – Niegosławice              2 – 0

Piotrkowice – Wodzisław                  2 – 1

35240510 1814365508630761 1414375482677264384 n

Po zajęciu pierwszego miejsca w grupie, zagraliśmy w finale z SP w Mierzawie. Po bardzo dobrym meczu, przegrywając 1 – 2, ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce.

Bramki dla naszej drużyny zdobyły: Gabriela Wasik – 4, Roksana Odrobińska – 1.

Szkołę reprezentowały: Julia Otręba, Katarzyna Bardońska, Roksana Odrobińska, Gabriela Wasik, Magdalena Odbrobińska, Katarzyna Gawrońska.

6. SP Lubcza

Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały uhonorowane pucharami. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Tytuł najlepszej zawodniczki powędrował do reprezentantki naszej szkoły Gabrieli Wasik, natomiast najlepszą bramkarką została Dominika Jachymczyk z SP Brzeście.